Acar Taşınmaz Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.

Acar Taşınmaz Değerleme, gayrimenkul sektöründe yıllar boyunca çeşitli alanlarda tecrübe edinmiş bir ekibin iş birliği ile kurulmuştur. Arsa, bina, arazi, konut, ofis, akaryakıt tesisi gibi birbirinden ayrı birçok taşınmazın güncel piyasa değerlerinin tespit edilmesi, en iyi kullanım analizi, kira değer analizi, fonksiyon geliştirme süreçlerinde danışmanlık gibi pek çok süreçte etkin bir hizmet anlayışı ile yer almaktadır.

Acar Değerleme

Farkımız nedir?

Günümüzde değerleme hizmetinin en yaygın olarak verildiği finans kurumlarına ek olarak Şirketimiz, kamu kurum ve kuruluşları, vakıf ve dernekler, şirketler ve şahıslara da talepleri doğrultusunda kaliteli ve özverili şekilde danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Gayrimenkule dair sahip olduğumuz geniş hizmet ağı ile hızlı ve çözüm odaklı bir yaklaşımı benimsiyoruz. Çıktığımız bu yolculukta kaliteli, hızlı ve güvenilir bir seçenek olmak ise önceliğimiz.

Bireysel başarı ve tecrübelerimizi avantaja dönüştürerek, sektörümüzün etik kuralları çerçevesinde, iyi ve güvenilir bir yol arkadaşı olarak yanınızdayız.

Hem kamu hem özele danışmanlık

Geniş hizmet ağı ile kaliteli ve güvenilir bir seçenek

Hızlı ve çözüm odaklı bir yaklaşım

Bireysel başarı ve tecrübelerimiz

VİZYONUMUZ

Gayrimenkul sektöründe değerleme odaklı süreçleri, yaratıcı bir bakış açısı ile ele alarak, özgün çözümler sunmak vizyonumuzun önemli bir parçasıdır. Yurt içi ve yurt dışında hizmet sunabilen bir ekip olarak, teknolojiyi etkin ve verimli bir biçimde kullanmak, değerleme sektörüne dair bilimsel çalışmalara öncülük edebilmek vizyonumuzun temelini oluşturmaktadır.

Bununla birlikte uzun vadeli hedeflerimiz arasında, Acar Değerleme tecrübesi ile kendini kanıtlamış, uluslararası uzmanlar yetiştirmek de bulunmaktadır. Bu hedef ile yakın gelecekte daha geniş bir coğrafyada güvenilir, başarılı, etkin ve çözüm odaklı bir ağ ile Acar Değerleme müşterilerine hizmet verebilecektir.

Hizmet Alanlarımız

MİSYONUMUZ

Gayrimenkul değerleme alanında hem ekibimiz hem de becerilerimiz ile Türkiye’nin önde gelen Kuruluşları arasında yer almak misyonumuzun en önemli parçasıdır. Bununla birlikte her zaman benzersiz işlere imza atarak fark yaratma hedefine de sahibiz.

Güçlü bir mali yapı ile hedeflerimize ulaşmayı arzu ediyor, sektörün en iyi insan kaynağını bir araya getirmeyi amaçlıyoruz. Bu doğrultuda mesleğimizin çıkarlarını koruyan bir yaklaşımı benimseyerek, işlenebilir ve analiz edilebilir bir alt yapı ile kurumsal yapımızı geliştirmeyi hedefliyoruz.